Dawid Łapa podwójnym wicemistrzem świata!
03.10.2022
Reprezentant Polski i zawodnik UKS Wilki Międzychód Dawid Łapa
To właśnie on zdobył dwa tytuły wicemistrza świata na Mistrzostwach Świata IFA w Armwrestlingu, które odbyły się we francuskim Dieppe w dniach 26.09 – 02.10.2022. W zawodach wzięło udział 357 uczestników z 28 krajów, w tym 48 reprezentantów Polski. Dawid rywalizował w kategorii senior disabled do 80 kg zarówno na prawą, jak i na lewą rękę. Po zaciętych pojedynkach zdobył dwa srebrne medale.
Jesteśmy dumni z osiągnięć Dawida, który z sukcesami reprezentuje Polskę na arenie międzynarodowej i cieszymy się, że mogliśmy wspierać go na drodze do sukcesu. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sportowe triumfy!
Pozostałe aktualności
Nowy projekt, nowe wyzwania i… nowy klient!
Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu naszej pierwszej inwestycji dla MLP Group w Zgorzelcu. To dla nas ważny krok i początek współpracy, realizowanej w wymagającym harmonogramie, który pozwala na sprawne i szybkie rozpoczęcie działalności przez Najemcę.
Realizacja inwestycji dla NDL Industrial Sp. z o.o. w miejscowości Motaniec wchodzi w kolejny, intensywny etap
Dzięki sprawnej koordynacji zespołów wykonawczych oraz bieżącej kontroli kluczowych kamieni milowych prowadzimy roboty ziemne, fundamentowe, zbrojarskie oraz montaż konstrukcji prefabrykowanej budynku.